Çalışma Saatleri: 09.00-21.00

Protez Tırnak

Protez Tırnak

Tırnak sağlık açısından en önemli uzuvlarımızdan birisidir. Tırnak sağlığımız bozulduğunda hayatımızın da kalitesi düşer. Bu sebeple temiz ve bakımlı tırnaklara sahip olmak hem sağlık açısından hem de görsellik açısından büyük önem taşır.
 
 Temiz ve sağlıklı tırnaklara sahip olmak için düzenli bakım yaptırmak hem kolay hem de düşük maliyetlidir.
 
 Protez tırnak işlemi hem sağlık hem de görsellik açısından oldukça elverişlidir. Şekil vermesi kolaydır. Bunun yanı sıra pratik bir şekilde uygulanabilir ve çıkartılabilir. Bu işlemin profesyonel kişiler tarafından yapılması da büyük önem taşır.
 
 Sağlık Açısından Protez Tırnağın Önemi
 
 protez tırnak aynı zamanda tırnak yeme tedavisi olarak da uygulanır. yenmiş bir tırnak; vücudumuza bakterilerin hücum etmesine ve tırnak enfeksiyonuna neden olabilir. ortalama dokuz hafta gibi bir süre kullanacağınız protez tırnak; tırnak yatağınızda yeni ve düzgün bir tırnağın büyümesine olanak vereceği gibi burada asıl hedeflenen size tırnak yeme alışkanlığınızı unutturmaktır.
  
 Görsellik Açısından Protez Tırnağın Önemi
 
 Her kadın sağlıklı ve güzel görünmek için birçok işlem uygular. Görsel açıdan da estetik görünmek için el ve ayak tırnaklarına protez tırnak işlemi uygulanabilir.
 
 Protez tırnak hem sağlık hem de görsellik açısından büyük önem taşır. Ayrıca tırnak bakım işlemleri gerektirdiği için el ve ayak sağlığını korumaya yöneliktir. 
 
 Protez tırnak uygulama işlemi jel ya da yapıştırma şeklinde tamamlanır. İşlem yaklaşık olarak 1 saat kadar sürer. Süreç sonunda hayalinizdeki tırnaklara tam anlamıyla ulaşabilirsiniz.
 


Whatsapp Destek

Gülnaz Yıldız

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?