Çalışma Saatleri: 09.00-21.00

Mikroblanding

Mikroblanding

Yüzümüzün ifadesini belirleyen en önemli unsur kesinlikle kaşlarımızdır. Kaşlarımızın şekli tüm yüz ifademizi belirler. Bu nedenle kaş yapısının doğru bir şekilde olması büyük önem taşır.
 
 Mimik hareketlerimiz yüz ifademizden oluşur. Bu nedenle mimik hareketlerimizi doğru yansıtabilmek için yüz ifademizin de doğru orantılı olması şarttır. Bu konuda kaşlara düşen rol oldukça büyüktür.
 
 Bu nedenle birçok kadın doğru yüz ifadesini yakalamak adına mikroblanding işlemi yaptırır. Böylece etrafına daha doğru mimik hareketleri yansıtır.
 
 Mikroblanding İşleminin Avantajları Nelerdir?
 
 Mikroblanding işleminin birçok avantajı vardır. Öncelikle yüz ifadelerinizi doğru yansıtır. Her gün kaş makyajı işleminden kurtarır. Bu işlem profesyonel kişiler tarafından doğru bir ölçü ile yapıldığı için makyaj hatası sıfıra iner. Uzun süre kalıcıdır.
 
 Bu sebeplerden dolayı birçok kadının tercihi olan mikroblanding hayatı kolaylaştırmaya yöneliktir. Bu işlem sayesinde günün her saati bakımlı görünürken makyaj için ayrılan zamandan da tasarruf etmiş olursunuz.
 
 Mikroblanding İşlemi Ne Kadar Sürer?
 
 Mikroblanding işlemleri genellikle iki ve üç aşamada yapılır. İlk önce kaşın doğru orantılı şekli verilir. Bu süreçte uyuşturma işlemi yapılır. Daha sonra kalem ucundaki mikro bıçaklarla çizim işlemi yapılır. 
 
 Tüm işlem yaklaşık 30 ile 60 dakika arasında tamamlanır. Yaklaşık üç hafta sonra ikinci aşama uygulanarak işlem tamamlanır. 
 
 Mikroblanding ile oluşturulan kaşı yaklaşık bir buçuk yıl boyunca kullanabilirsiniz. Bu süre sonunda isterseniz sildirebilir ya da yeniden işlem yaptırabilirsiniz.
 


Whatsapp Destek

Gülnaz Yıldız

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?