Çalışma Saatleri: 09.00-21.00

Kaş, Kirpik Boyama

Kaş, Kirpik Boyama

Kaşlar ve kirpikler yüze en etkileyici anlamını veren varlıklardır. Zamanla yıpranma, solma ya da kıyafete uygun renk değişikliği isteği olabilir. Böyle durumlarda boyama işlemlerinden yararlanabilirsiniz. Yaşlanmaya bağlı olarak gelen kaş kirpik beyazlama durumlarınıza da kesin sonuç alabilirsiniz. Uzmanlar tarafından yapılacak uygulamalar bakışlarınıza anlam katacak, yüzünüzün ifadesini değiştirecektir. Sadece tercihinizi yaparak birlikte çalışmaya başlayabilirsiniz. 
 
 Kaş Boyama
 
 Kaşlarınızda yapmak istediğiniz değişiklikler için idiltirnakevi adresine gelebilirsiniz. Uzmanlar tarafından en iyi marka boyalarla işleminiz yapılacaktır. Hiç bir şekilde ciltte tahribata neden olmaz ve sağlığınıza zarar vermeden özenle çalışılıyor. Yapılacak uygulama sonucundan çok memnun kalacağınızı garanti ediyor. Kısa sürede yapılabilecek kaş boyama işlemi seçenekleriniz bulunmaktadır. İhtiyacınıza uygun çalışmanın en uygun fiyatla yapılacağından emin olabilirsiniz. Kaş boyama teknikleri size ifade zenginliği ve genç fresh görüntü getirecektir. idiltirnakevi.com tarafından sizin için yapılacak çalışmalar uygun fiyatla muhteşem kazanım olacaktır.
 
 Kirpik Uygulamaları
 
 Kirpik boyama işlemleriniz de itinayla yapılarak keyifle kullanmanız sağlanmaktadır. Siz kirpik boyama yaptırmaya karar verdiğinizde idiltirnakevi  desteğiyle çalışabilirsiniz. Sağlıklı, alerjen etki barındırmayan, doğal boyalarla çalışmanız yapılacak bakışlarınız daha anlamlı olacaktır. Uzman desteğiyle en uygun fiyata kalite güvenli çalışmaya sahip olabilirsiniz. Salondan alacağınız tırnak bakım çalışmalarıyla size uygun pek çok seçenek bulunduğunu görerek başka seçimler yapabilirsiniz. Uzman ellerden alacağınız etkili çalışmalar sonucundan mutlu olacağınızdan emin olabilirsiniz. Sadece idil tirnak evini ziyaret edebilirsiniz. 
 


Whatsapp Destek

Gülnaz Yıldız

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?