Çalışma Saatleri: 09.00-21.00

Kalıcı Oje

Kalıcı Oje

Her kadın bakımlı ve güzel görünmek ister. Bu sebeple birçok yola başvurur. Bakımlı ve güzel görünmek günün her anında gereklidir. Günümüzde kadınlar sabah yeni uyandıklarında bile kusursuz görünmeyi isterler.
 
 Kusursuz görünmenin bu kadar önemli olduğu günümüzde birçok kadın saçının telinden tırnağına ucuna kadar mükemmelliği tercih eder. Bu sebeple de kalıcı işlemler daha çok tercih edilir.
 
 Kalıcı işlemler içerisinde en çok tercih edilen uygulamalardan birisi de kalıcı oje işlemidir. Kalıcı oje işlemi istenilen şekil ve desende uygulanabildiği gibi uzun sürede de bozulmadan fresh bir görüntü sağlar.
 
 Kalıcı Oje İşleminin Uygulanması
 
 Kalıcı oje işleminin uygulanması kesinlikle profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Aksi halde tırnağa zarar verilebilir. Bu işlem sırasında her detay profesyonel kişiler tarafınca büyük bir titizlikle uygulanır.
 
 İşlem sonrasında kalıcı ojeleriniz yaklaşık iki hafta kadar hiç bozulmadan kalıcılığını korur. Kullanıma bağlı olarak bu süre bir aya kadar bile uzayabilir.
 
 Kalıcı Oje İşleminin Çıkartılması
 
 Kalıcı oje işleminin çıkartılması profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Profesyonel cihazlar ile çıkartılan kalıcı oje çıkartılırken hiç bir şekilde tırnağınıza zarar vermez.
 
 İşlem sonlandırıldığında yeniden kalıcı oje uygulanabilir. Bu işlemlerin kesinlikle profesyoneller tarafından yapılması tırnak sağlığı açısından çok önemlidir.
 
 Günün her anı güzel ve sağlıklı bir görüntü için kalıcı oje tercih edilebilir. Dilediğiniz renklerde geniş renk skalası ile kalıcı oje hayatınızı kolaylaştırmakla kalmayıp hayatınıza güzel bir renk katacak.
 


Whatsapp Destek

Gülnaz Yıldız

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?