Çalışma Saatleri: 09.00-21.00

İpek Kirpik

İpek Kirpik

Her kadın dolgun ve uzun kirpik görünümüne sahip olmak ister. İşte tam da bu isteğiniz için bir çözümümüz var sizin için; ipek kirpik uygulaması!
 
 İpek Kirpik Uygulaması Nedir?
 
 Kadınlar daha dolgun, uzun ve bakımlı görünen kirpikler ister. Bu uygulama kadınların bu isteğine tam anlamıyla cevap veren bir işlemdir. Dökülen, seyrekleşen kirpiklerinizin yerine saf ipekten üretilmiş olan kirpiklerin yerleştirilmesi ile etkileyici bakışlara sahip olabilir, yaklaşık 1 ay boyunca rimel sürmekten kurtulabilirsiniz. 
 
 İpek Kirpik Uygulaması Nasıl Yapılır?
 
 Doğal kıldan elde edilen kirpiklerin kesinlikle uzmanlar tarafından takılması gerektiğini belirtmekte fayda var öncelikle. Çünkü göz çevresi oldukça hassas bir bölgedir. Bu nedenle de işinde uzman, doğal kirpikler kullanan, güvenilir bir yerde bu uygulamayı yaptırmanız istediğiniz sonucu almanızı sağlayacaktır. Uzmanlarımızdan bu uygulama ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz
 
 Uygulama; ortalama 1-2 saat sürmektedir. Kirpik diplerine yerleştirilen ipek kirpikler, özel yapıştırıcısıyla sabitlenmektedir. Böylelikle 1 ay kullanılabilmektedir. Bu sayede her gün rimel sürmek zorunda kalmayacaksınız. Kullanım süresi tamamlanmaya başladığında da kirpikler kirpik diplerinden ayrılarak dökülmeye başlar. Uzun süreli kullanmak isteyenler düzenli bakım yaptırarak, daha uzun süre kullanabilmektedir.
 
 İpek Kirpikler Nasıl Çıkartılır?
 
 İpek kirpikler; belli bir zaman sonra kirpik diplerinden ayrılarak dökülmeye başlar. Ancak daha öncesinde çıkartmak isterseniz, mutlaka bir uzmanın çıkartması için randevunuzu alın. Her ne kadar kolay bir işlem gibi gözükse de, özel malzemelerle gerçekleştirilen bir işlemdir. Bu sebeple kirpikler çıkartılırken göz yakmayan krem çıkarıcıları ile kullanılması gerekmektedir. 
 


Whatsapp Destek

Gülnaz Yıldız

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?